Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Cornwall
2024 Mitsubishi Outlander SEL 4dr S-AWC
| Price: | $36,049 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:22,740 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Brown |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | PVM239 |
WELCOME TO CORNWALL MITSUBISHI, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RES.....Read MoreLire la suite
2023 Mitsubishi Outlander SE 4dr S-AWC
| Price: | $29,049 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:41,828 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | PVM238 |
WELCOME TO CORNWALL MITSUBISHI, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RES.....Read MoreLire la suite
2023 Mitsubishi RVR SEL 4dr AWC
| Price: | $26,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:53,640 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | PVM236 |
WELCOME TO CORNWALL MITSUBISHI, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RES.....Read MoreLire la suite
2022 Mitsubishi Eclipse Cross GT 4dr S-AWC
| Price: | $24,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:47,452 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | PVM237 |
WELCOME TO CORNWALL MITSUBISHI, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RES.....Read MoreLire la suite
2022 Mitsubishi Outlander GT 4dr S-AWC
| Price: | $27,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:117,027 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | M774A |
WELCOME TO CORNWALL MITSUBISHI, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RES.....Read MoreLire la suite
2020 Mitsubishi Outlander ES 4dr S-AWC
| Price: | $19,049 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:113,935 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | M784A |
WELCOME TO CORNWALL MITSUBISHI, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RES.....Read MoreLire la suite
2025 Nissan Sentra SR 4dr Sedan
| Price: | $26,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:19,781 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | PVM240 |
2022 Kia K5 GT w/Black Interior 4dr Front-Wheel Drive Sedan
| Price: | $26,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:51,058 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | M834A |
2020 Toyota Camry SE 4dr Front-Wheel Drive Sedan
| Price: | $25,049 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:66,252 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | M780A |
WELCOME TO CORNWALL MITSUBISHI, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RES.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...







