Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Cornwall
2021 Cadillac XT5 Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $32,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:78,451 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | PV4332 |
2021 Chevrolet Spark 1LT CVT 4dr Hatchback
| Price: | $16,950 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:51,545 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Copper |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | PVC018 |
2021 Nissan Kicks SR 4dr Front-Wheel Drive
| Price: | $21,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:56,728 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 9139A |
WELCOME TO CORNWALL NISSAN, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RESIDEN.....Read MoreLire la suite
2021 Nissan Murano SL 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $29,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:72,983 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | PV4470 |
2021 Nissan Qashqai SV (CVT) 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $19,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:70,331 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | C0431A |
2021 Nissan Rogue Platinum 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $26,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:75,891 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 9211A |
2021 Nissan Sentra SR 4dr Sedan
| Price: | $20,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:89,580 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | PV4438 |
WELCOME TO CORNWALL NISSAN, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RESIDEN.....Read MoreLire la suite
2021 Nissan Versa SV 4dr Sedan
| Price: | $17,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:44,996 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 9234A |
2021 RAM 5500 Chassis Tradesman/SLT/Laramie/Limited 4x4 Crew Cab
| Price: | $79,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:41,614 km
| Body Style: | Other |
| Engine: | 6.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | UCC123456 |
Loading More Vehicles ...










