Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Cornwall
2023 Chevrolet Suburban RST 4x4
| Price: | $74,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:99,011 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | PV4460 |
2023 GMC Terrain SLE All-Wheel Drive
| Price: | $28,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:28,356 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 9186A |
2023 Mazda CX-5 GS 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
| Price: | $27,049 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:89,544 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | PV4450A |
2023 Nissan Kicks SV 4dr Front-Wheel Drive
| Price: | $19,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:83,716 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Orange |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 9032A |
WELCOME TO CORNWALL NISSAN, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RESIDEN.....Read MoreLire la suite
2023 Nissan Rogue Platinum 4dr All-Wheel Drive Sport Utility
| Price: | $32,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:16,995 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | PV4474 |
2023 Nissan Sentra SV 4dr Sedan
| Price: | $22,049 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:56,977 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | PV4417 |
WELCOME TO CORNWALL NISSAN, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RESIDEN.....Read MoreLire la suite
2023 Nissan Altima SR All-Wheel Drive Sedan
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:28,390 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 9249A |
Loading More Vehicles ...








