Used Nissan Kicks for Sale in Cornwall
2024 Nissan Kicks SV 4dr Front-Wheel Drive
| Price: | $23,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:13,548 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 9167A |
WELCOME TO CORNWALL NISSAN, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RESIDEN.....Read MoreLire la suite
2023 Nissan Kicks SV 4dr Front-Wheel Drive
| Price: | $19,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:83,716 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Orange |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 9032A |
WELCOME TO CORNWALL NISSAN, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RESIDEN.....Read MoreLire la suite
2023 Nissan Kicks SV 4dr Front-Wheel Drive
| Price: | $22,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:18,967 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | PV4418 |
WELCOME TO CORNWALL NISSAN, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RESIDEN.....Read MoreLire la suite
2021 Nissan Kicks SR 4dr Front-Wheel Drive
| Price: | $21,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:56,728 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 9139A |
WELCOME TO CORNWALL NISSAN, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RESIDEN.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...





