Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Cornwall
2024 Mitsubishi Outlander SEL 4dr S-AWC
| Price: | $36,049 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:23,738 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Brown |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | PVM239 |
WELCOME TO CORNWALL MITSUBISHI, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RES.....Read MoreLire la suite
2022 Mitsubishi Eclipse Cross GT 4dr S-AWC
| Price: | $24,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:47,452 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | PVM237 |
WELCOME TO CORNWALL MITSUBISHI, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RES.....Read MoreLire la suite
2022 Mitsubishi RVR LE 4dr AWC
| Price: | $19,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:110,203 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | PVM241 |
2022 Mercedes-Benz GLC 300 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:52,629 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | M861A |
2025 Mitsubishi Eclipse Cross SE 4dr S-AWC
| Price: | $31,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:7,884 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 8822A |
WELCOME TO CORNWALL NISSAN, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RESIDEN.....Read MoreLire la suite
2024 Nissan Pathfinder Rock Creek 4dr 4x4
| Price: | $47,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:30,765 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | PV4471 |
2023 Chevrolet Suburban RST 4x4
| Price: | $74,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:99,011 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | PV4460 |
2023 GMC Terrain SLE All-Wheel Drive
| Price: | $28,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:28,356 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 9186A |
2023 Mazda CX-5 GS 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
| Price: | $27,049 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:89,544 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | PV4450A |
Loading More Vehicles ...









