Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Cornwall
2025 Mitsubishi Eclipse Cross SE 4dr S-AWC
| Price: | $31,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:7,884 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 8822A |
WELCOME TO CORNWALL NISSAN, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RESIDEN.....Read MoreLire la suite
| Price: | $22,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:34,580 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 9014A |
WELCOME TO CORNWALL NISSAN, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RESIDEN.....Read MoreLire la suite
2024 Nissan Frontier Hardbody Edition 4x4 Crew Cab 6 ft. box
| Price: | $50,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:20,207 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | PV4384 |
WELCOME TO CORNWALL NISSAN, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RESIDEN.....Read MoreLire la suite
2024 Nissan Pathfinder Rock Creek 4dr 4x4
| Price: | $47,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:30,765 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | PV4471 |
2024 Nissan Sentra SV 4dr Sedan
| Price: | $23,049 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:51,267 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | PV4389 |
WELCOME TO CORNWALL NISSAN, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RESIDEN.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Suburban RST 4x4
| Price: | $74,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:99,011 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | PV4460 |
2023 GMC Terrain SLE All-Wheel Drive
| Price: | $28,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:28,356 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 9186A |
2023 Mazda CX-5 GS 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
| Price: | $27,049 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:89,544 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | PV4450A |
2023 Nissan Kicks SV 4dr Front-Wheel Drive
| Price: | $19,549 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:83,716 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Orange |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 9032A |
WELCOME TO CORNWALL NISSAN, THIS PRE - OWNED VEHICLE IS READY FOR DELIVERY, INSPECTION AND FULL RE-CONDITIONING DETAIL HAS BEEN COMPLETED, UNIT IS DELIVERED WITH A FULL TANK OF FUEL, 2ND KEY AS WELL A DETAILED CARFAX REPORT OF ALL IT'S SERVICE HISTORY. FOR QUEBEC RESIDEN.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...










